Roční horoskop Vodnář 2022

Vizionáři zvěrokruhu mají v roce 2022 jasný úkol – ujasnit si životní priority a zvolit cesty vedoucí k jejich dosažení. Díky tomu nebudete ztrácet čas bloumáním od jednoho k druhému. Váš vládce Uran přenechává v březnu otěže jiným planetám a vám nezbývá než se přizpůsobit měnícím podmínkám. Změna může být i ku prospěchu věci. Díky ní se zbavíte zajetých a nefunkčních struktur a obnovíte tak své JÁ. Horoskop Vodnář 2022 – přečtěte si náš článek.

Kariéra

Pokud se budete chtít ve vaší pracovní kariéře v roce 2022 hnout z místa a trošku si přilepšit, budete se muset začít víc spoléhat na sociální dovednosti. I když jsou všechny vaše kladné vlastnosti nastavené na maximum, rok 2022 je zkrátka založený na spolupráci. Díky všemu, co umíte, dokážete rozhýbat i slabší jedince a namotivovat je k vyššímu nasazení a lepším výsledkům, což se vám bude v týmové spolupráci opravdu hodit.Pokud jde o finance, dojdete k závěru, že jste v minulých letech zbytečně plýtvali penězi, které vám hlavně v počátku roku 2022 budou scházet. Nemusíte se ale ničeho bát, brzy se všechno obrátí k lepšímu a už s příchodem jara budete díky vašemu pracovnímu tempu, perfektně zajištění. Poučte se ze svých chyb a raději moc neutrácejte a snažte se aspoň něco ušetřit.

2021 se ptá: sklízet, či sázet?

Vodnáři, horoskop na rok 2022 můžeme začít malým příměrem, metaforou. Pokud máte pytel obilí, jsou v zásadě tři možnosti, k čemu jej bude dobré využít.

 • Zaprvé, obilí umelete na mouku a upečete chleba.
 • Druhá možnost je nechat obilí (ječmen) kvasit a vypálit z něj „základ“, který si pár let poleží v sudu, kde se postupně promění v dobrou whisky.
 • Konečně třetí možností je vrátit obilí příští rok zpět do země a nechat z něj vyrůst nové klasy. Užitek sice není přímý, ale potenciál sklizně a zisku se tak znásobí.
 • Není na nás, radit Vám, kterou cestou se vydat. Horoskop však připomíná, že Vodnáři budou mít v roce 2022 značný potenciál, tedy zásobu energie, kterou si lze představit právě jako pomyslný „pytel obilí“. A byla by jistě škoda „projíst“ či „spálit“ všechnu sílu a činorodost, díky které můžete vytvořit základy sklizně i v následujících letech.

  Láska

  Váš milostný život se bude v roce 2022 vyvíjet způsobem a směrem, který byste nikdy neočekávali. Vodnáři obecně, mívají spíše krátkodobé známosti, než dlouhodobé vztahy, což by se mělo právě v roce 2022 výrazně změnit. První tři měsíce roku přinesou nové a velké změny těm, kdo už partnera mají a současně všem otevřou cestu k novým možnostem a seznámení. Pokud je vás vztah dostatečně pevný, pak už vydrží vše, a můžete spolu začít klidně plánovat i rodinu. Jestli vás láká nové dobrodružství, raději jděte svou cestou. Šance, že v roce 2022 potkáte skutečnou lásku, je obrovská!

  Práce

  Čeká na vás pozitivní změna práce. Už dlouho se na ni těšíte, ale nevíte udělat rozhodující krok. Dopomůže vám k tomu vtipná náhoda, díky níž se konečně pohnete vpřed a dostanete se na místo, kde se budete cítit dobře a hlavně neomezovaný svými kolegy.
  Noví spolupracovníci vám pomohou naplno využít vaše schopnosti a najdou vám v kolektivu takové místo, které vám bude nejvíce sedět. Podnikatelé se mohou těšit na nové spolupráce, díky kterým si vylepší zisk a konečně se odlepí z problematické situace.

  Horoskop potlačuje bázeň

  Vodnář by měl cítit podobu s pilným mravencem, který je spolu s ostatními schopen zbudovat velké dílo (mraveniště). Vodnář bude rovněž nucen překonávat místy docela výrazný strach. Události roku 2022 mohou samozřejmě citlivějším povahám přivodit husí kůži a nahánět hrůzu, ale pokud se podíváte do minulosti, zjistíte, že život před 100 a více lety byl výrazně těžší než dnes. Oddechnete si tedy a přijmete současný úděl jako samozřejmou zkoušku osudu.

  Peníze

  V lednu nebude pohled na váš bankovní účet potěšitelný. Toto však bude jediná negativní zkušenost s penězi, kterou budete mít v tento rok. Odteď se vám začne dařit a nahrne se vám několik financí, které jste ani neočekávali.
  Mějte však na paměti, že je musíte utrácet správným způsobem a tedy konečně investovat i něco do sebe. Dopřejte si odpočinek, splňte si některé vaše sny a naberte tak více energie, které není nikdy nazbyt. Když bude vaše konto vypadat mnohem lépe, myslete i na ty, kteří nemají tolik štěstí a jsou závislí na pomoci druhých.

  Zdraví

  Stres si vybere svou daň. Kvůli tomu se na vás bude lepit řadu chorob a nepotěší vás hlavně několik viróz, které však skončí s prvním jarním dnem. Pak se už uklidníte a také své tělo dostanete do potřebné rovnováhy. Tehdy se už zaměřte na vaši páteř, která není v nejlepším stavu. Důsledné cvičení a rehabilitace vám však pomohou dostat se z toho nejhoršího.

  Obecný horoskop pro rok 2022 pro znamení zvěrokruhu Vodnář

  Zrozencům tohoto vzdušného znamení vládnou hned dvě planety, a to Saturn a Uran, což jim dodává velice flexibilní, avšak svéhlavou povahu. Málokdy se pohybují směrem, který určuje hlavní proud, a také mají silné nutkání pomáhat ostatním. Právě tato vlastnost je částečným důvodem pro to, že Vodnářův horoskop 2022 bude plný pokusů převzít cizí problémy do vlastních rukou.
  To by se vám však mohlo vymstít, a to zejména během počátečních měsíců roku 2022, kdy budete pod vlivem Jupiteru v Kozorohu přehnaně starostliví. Ne každý totiž ocení, když se mu někdo snaží motat do života, i když jednáte s dobrými úmysly. Svými zásahy byste své vztahy mohli dokonce rozvrátit. Proto vám horoskop doporučuje, abyste si raději hleděli svého a pokusili se přátelství i partnerský vztah utužit tím, že s lidmi strávíte pár uvolněných, společných chvil.
  S nástupem jarních měsíců přijdou k moci vaše komunikační schopnosti. V oblasti kariéry se tak Vodnáři bude dařit hlavně při týmové práci, kde svým řečněním a jedinečným pohledem na věc pomůžete předejít řadě potíží. Této silné stránky využijete i při komunikaci s partnerem. Podle horoskopu by totiž na povrch mohly vyplynout nějaké nevyřešené konflikty z minulosti, se kterými si v tuto dobu hravě poradíte.
  Jestliže jste doposud měli pocit, že ve vašem životě panuje chaos, tak vás jistě potěší, že vám léto, respektive postavení Jupiteru v Panně, dodá potřebné organizační schopnosti k tomu, abyste si ve svém životě udělali pořádek. Jediné, co by Vodnáře mohlo v tomto období brzdit, je jeho přecitlivělost. Od negativních emocí vás však skvěle rozptýlí dovolená s rodinou či partnerem, ideálně na nějakém dosud nepoznaném místě.
  Během podzimu a zimy bude mít Vodnář potřebu hodnotit jeho vztahy, zejména ty partnerské. Dlouhé rozhovory o budoucnosti tedy rozhodně nebudou žádnou výjimkou. Určitě se vyplatí investovat energii i do pracovní oblasti života, kde by se mohla objevit zajímavá příležitost ke kariérnímu postupu. Také dejte pozor na přílišné utrácení, jinak byste kvůli nečekaným výdajům mohli do konce roku 2022 přijít o všechny vaše rezervy.

  Vodnář rozvine talent a schopnosti

  Horoskop rovněž předpovídá, že v roce 2022 se u Vodnářů začnou probouzet ambice kultivovat vrozený talent. Tříbení všemožných dovedností se přímo nabízí. Může se to projevit touhou zapojit se do soutěže „Česko hledá Super Star“,  účastí v AZ-kvízu, odjezdem na zahraniční studia nebo třeba při angažmá ve vedení místní komunity, která sdružuje lidi a pomáhá organizovat volný čas. Vodnáři se zároveň podaří organizovat svůj čas a úkoly lépe než dosud. Pokud si potrpíte na trofeje v podobě medailí, pohárů nebo třeba i jeleního paroží, horoskop prozrazuje, že bude lépe připravit se na značně prohýbající se poličku zatíženou právě těmito úlovky a oceněními, které Vodnář získá v roce 2022.

  Zkontrolujte také

  Post Image

  Měsíční horoskop Vodnář srpen 2021

  Začátek srpna pro vás bude znamenat rozhodování v oblasti vztahů, protože se může stát, že zažijete …

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *